606441409 [email protected]
DOKONALOST V TECHNICE & DESIGNU

Klipp top 5 ®
všestranná
podložka pod rz

všestranná podznačka

Optimalizovaný držák registrační značky navržený i pro aplikace s nedostatkem prostoru, vytvořený na základě Klipp Top® 4. Díky minimální možné šířce je vhodný pro aplikace, kde každý milimetr pro úspěšnou montáž hraje roli.

Bez přídržných výstupků, konzol, rohů nebo hran.

Systém předfixace a uživatelsky přívětivé rychlé montáže, opakované otevírání bez poškození.

Garantovaná barevná stálost, používáme pouze primární plasty.

Nejdelší možný reklamní pruh bez přerušení.

Možnost elegantního okraje, který zaručuje designovou celistvost (při vložení poznávací značky).

 

 

Dokonalý design

Designové návrhy přesně dle vašich představ! Exkluzivní vícebarevné vyvýšené texty s 3D logy nebo bez nich, všestranné 3D samolepky, brilantní digitální přímý potisk a standardní potisk ze sítotisku.

*S výjimkou 3d potisku silver, zde garantujeme pouze čitelnost.

Exkluzivní 3D zvýšený reklamní potisk s logy

 

3D částečné nebo celoplošné nálepky

 

4 barevný přímý digitální potisk

 

Standardní sítotisk

 

Optimální tlumení – spolehlivě zabraňuje nežádoucímu hluku a vibracím od držáku RZ progresivním systémem tlumení. Tento systém navíc, kromě tlumení vibrací, znemožňuje poškození lakovaných dílů, tedy při usazení na víku zavazadlového prostoru nebo zadním nárazníku automobilu. Montáž i demontáž držáku značky zůstává jednoduchá a snadná. Nejtišší podložka por RZ (testováno v akustické laboratoři).

 

Uživatelsky přívětivá montáž – snadné a rychlé otevření držáku zepředu tak, aby nedošlo k poškození lakované části vozu. Snadné upevnění poznávací značky pomocí směrem dolů výklopného mechanismu reklamního pruhu. Jakmile je poznávací značka vložena, zachytí ji systém předfixace v základní desce držáku, což vám uvolní ruce pro snadné opětovné zavření a znemožní poškození vozidla. Samozřejmostí je tedy snadná manipulace.

Vyrobeno v Německu

V souladu se směrnicí EU Directive 74/483/EEC

Atestováno laboratoří Dekra a Ministerstvem dopravy

38 let praxe ve výrobě plastových držáků značek

Největší výrobce na německém trhu

All inclusive podznačka bez sestavování

Vyrobena z jednoho kusu, reklamní pruh je pevnou součástí podložky pod RZ, nemusí se tedy sestavovat a skladovat zvlášť.

Neustále aktuální umístění montážních prvků na podložkách odpovídající nejnovějším vozidlům.

Integrované podložky.

V souladu s právními předpisy – jako držitel ATESTU 8 SD č. 3668, splňujeme také směrnici EU 74/483/EHS (vnější hrany okrajů).

Perfektní propagace a dokonalé uchycení

Nejširší reklamní pruh bez vizuálního rušení díky inteligentnímu skrytému systému zamykání, vám poskytne optimální čitelnost reklamních textů a dokonale tak upoutá pozornost vašich budoucích zákazníků. Svou sníženou šířkou je vhodná pro stísněné montážní aplikace poznávacích značek ve standardizované šířce 520 mm s obvyklými tolerancemi.

pevný materiál s barevnou stálostí

Pevný materiál – s dokonalým materiálem ze 100% vysoce kvalitního speciálního primárního plastu (nerecyklovaného) dosahujeme výjimečné stability při zachování flexibility i při rozdílných teplotách. Pouze takový materiál si  zachovává optimální barevnou stálost. Držák je možné použít jak na rovné, tak na zakřivené aplikace (např. při tvarování přední části vozu do V a nutnosti držák ohnutím přizpůsobit tvaru přídě).

kompatibilní systém

 

Držák RZ Klipp Top 5 ® lze použít s adaptérem pro převozní značky (trvalé manipulační značky), reklamní Top kartou a samozřejmě také s registrační značkou. S tímto produktem firmy Helmut Seitz GmbH, kupujete inteligentně navržený systém, který je všestranný, efektivní a vždy inovativní.

náš standard

Získáváte profesionálně řešené držáky registračních značek s reklamními texty bez kompromisů na kvalitě. Tyto produkty jsou výjimečné svou dlouhou životností a tříletou zárukou trvanlivosti potisku.
Upevňovací otvory držáku poznávací značky jsou vhodné pro všechny aktuální typy vozidel. Mají integrované podložky, jsou odolné vůči počasí, UV záření a mycím prostředkům na automobily. Držáky registračních značek Helmut Seitz GmbH vydrží i drobnější nárazy při parkování. Montážní hák je k dispozici zdarma. Držák poznávací značky obdržíte kompletně sestavený (základní deska a reklamní lišta), tím ušetříte čas i úsilí při montáži nebo skladování.

rozměry

mm šířka

mm výška

mm tloušťka

Nemůžete se rozhodnout?

Příslušenství

Adaptér pro snadnou montáž dočasných značek

Řešení, které funguje

Druhá generace zdokonaleného adaptéru pro snadné, rychlé a bezpečné uchycení dočasných RZ (trvale manipulačních značek apod.) Nyní bez pružin, mnohem pohodlnější, robustnější a odolnější proti opotřebení. Jedinečný a dokonalý systém pro profesionální uchycení dočasných poznávacích značek vozidel – optimalizovaný pro použití se všemi našimi držáky RZ Helmut Seitz. 

Reklamní Top Karty

Top Karta je základní reklamní vizitka profesionální prezentace při prodeji vozidel. K získání nových  zákazníků použijete své dobré obchodní jméno jako reklamu.

Vložení reklamní Top Karty do držáku RZ velmi zvýrazní konkrétní vozidlo a zvýší tím tak prodejní příležitosti. Zákazníci nabudou dojmu, že toto vozidlo je „připraveno ihned vyrazit“.