606441409 [email protected]

o nás

Divize Tools obchodní značky DovezuAuto.cz přináší na český trh formou exkluzivního zastoupení vysoce kvalitní produkty německého leadra v oblasti vývoje, výroby a prodeje plastových držáků registračních značek, společnosti Helmut Seitz GmbH.
Historie se začala psát již před 38 lety, tehdy vstoupila společnost Helmut Seitz GmbH na německý trh a započala tvrdou práci ve vývoji materiálů nejvyšší kvality i dokonalého designu. V průběhu let tým společnosti věnoval mnoho energie zpětným vazbám od zákazníků a díky této spolupráci byli schopni podložky pod registrační značky neustále vyvíjet a být tak stále o krok napřed před svou konkurencí.
Skvěle propracovaný design, uživatelská přívětivost, materiály nejvyšší kvality a dokonale zvládnuté tiskové metody vedly k zájmu o jejich produkty i z jiných zemí.

V dnešní době je společnost Helmut Seitz GmbH dodavatelem podložek pod registrační značky takřka celosvětově. Jako primární dodavatel byli schváleni v Daimler AG, BMW AG, VW AG, AUDI AG, v zahraničí jsou upřednostňováni dealerstvími Porsche, Rolls-Royce, Lamborghini, apod.
Podložky pod registrační značky výrobce Helmut Seitz GmbH nejsou jen pouhými plastovými držáky značek, nýbrž dokonale technicky i designově propracovaným nosičem obchodní vizitky každého klienta.
Samozřejmostí je naprostý soulad těchto výrobků s veškerými právními a atestačními požadavky.
Těší nás, že vám tyto skvělé produkty můžeme nabídnout i v České Republice.
Za DovezuAuto Tools,
Aleš Blahůšek, majitel