606441409 [email protected]
DOKONALOST V TECHNICE & DESIGNU

Quick top 2 ®
jednoduchá
podložka pod rz

jednoduchá podznačka

 

Model Quick Top 2 ® je jednoduchou verzí držáku registračních značek Helmut Seitz GmbH, který i přes svou jednoduchost ohromí velmi solidní kvalitou za rozumnou cenu.

Sofistikovaný design s vyměnitelným reklamním pruhem.

Robustní podložka pod RZ za přívětivou cenu s integrovanými podložkami a montážním otvírákem.

 

Dokonalý design

Designové návrhy přesně dle vašich představ! Exkluzivní všestranné 3D samolepky, brilantní digitální přímý potisk a standardní potisk ze sítotisku.

*S výjimkou 3d potisku silver, zde garantujeme pouze čitelnost.

3D částečné nebo celoplošné nálepky

4 barevný přímý digitální potisk

Standardní sítotisk

Bezpečné uchycení a tlumič nárazů – držák poznávací značky neprodukuje žádné zvuky nebo vibrace. Robustní základní deska podznačky s tlumičem nárazů absorbuje nežádoucí zvuky RZ. 

Montážní otvírák – integrovaný standardní montážní otvírák je součástí podložky pod RZ

Vyrobeno v Německu

V souladu se směrnicí EU Directive 74/483/EEC

Atestováno laboratoří Dekra a Ministerstvem dopravy

38 let praxe ve výrobě plastových držáků značek

Největší výrobce na německém trhu

All inclusive podznačka 

Neustále aktuální umístění montážních prvků na podložkách odpovídající nejnovějším vozidlům.

Integrované podložky a montážní otvírák.

V souladu s právními předpisy – jako držitel ATESTU 8 SD č. 3668, splňujeme také směrnici EU 74/483/EHS (vnější hrany okrajů).

Perfektní propagace

Nejširší reklamní pruh bez vizuálního rušení vám poskytne optimální čitelnost reklamních textů a dokonale tak upoutá pozornost vašich budoucích zákazníků.

Robustní materiál

Podložka pod RZ je vyrobena z robustního speciálního plastu, který je ohebný a zároveň velmi odolný vůči nárazu. 

bezpečná a jednoduchá instalace

Instalace podložky pod RZ je jednoduchá a rychlá. Má systém předfixace, prostým otevřením z přední strany je možné ji jednoduše namontovat tak, aby nedošlo k poškození laku vozidla.  

 

náš standard

Získáváte profesionálně řešené držáky registračních značek s reklamními texty bez kompromisů na kvalitě. Tyto produkty jsou výjimečné svou dlouhou životností a tříletou zárukou trvanlivosti potisku.
Upevňovací otvory držáku poznávací značky jsou vhodné pro všechny aktuální typy vozidel. Mají integrované podložky, jsou odolné vůči počasí, UV záření a mycím prostředkům na automobily. Držáky registračních značek Helmut Seitz GmbH vydrží i drobnější nárazy při parkování.  

rozměry

mm šířka

mm výška

mm tloušťka

Nemůžete se rozhodnout?

Příslušenství

Adaptér pro snadnou montáž dočasných značek

Řešení, které funguje

Druhá generace zdokonaleného adaptéru pro snadné, rychlé a bezpečné uchycení dočasných RZ (trvale manipulačních značek apod.) Nyní bez pružin, mnohem pohodlnější, robustnější a odolnější proti opotřebení. Jedinečný a dokonalý systém pro profesionální uchycení dočasných poznávacích značek vozidel – optimalizovaný pro použití se všemi našimi držáky RZ Helmut Seitz. 

Reklamní Top Karty

Top Karta je základní reklamní vizitka profesionální prezentace při prodeji vozidel. K získání nových  zákazníků použijete své dobré obchodní jméno jako reklamu.

Vložení reklamní Top Karty do držáku RZ velmi zvýrazní konkrétní vozidlo a zvýší tím tak prodejní příležitosti. Zákazníci nabudou dojmu, že toto vozidlo je „připraveno ihned vyrazit“.