606441409 [email protected]
DOKONALOST V TECHNICE & DESIGNU

Snap Top ®
unikátní
podložka pod rz

Unikátní podznačka

Model Snap Top ® je unikátní verzí držáku registračních značek Helmut Seitz GmbH, který ohromí sofistikovaným systémem uchycení registrační značky a poměrem vysoké kvality za rozumnou cenu.

Bez přídržných výstupků, konzol, rohů nebo hran.

Unikátní inovativní „Snap -lock“ zámky.

Nejdelší možný reklamní pruh bez přerušení.

Možnost elegantního okraje, který zaručuje designovou celistvost.

 

Dokonalý design

Standardní  sítotisk přesně dle vašich představ! Příjemný celkový vzhled držáku registračních značek lze volitelně doplnit elegantním horním a spodním okrajem. 

Standardní sítotisk

Bezpečné uchycení a tlumič nárazů – držák poznávací značky neprodukuje žádné zvuky nebo vibrace. Speciálně navržený uzamykací mechanismus Snap Top zabraňuje nežádoucímu otevření – dokonce i v extrémních situacích. Tlumič nárazů absorbuje nežádoucí zvuky RZ. 

Bezpečná montáž – snadné a rychlé otevření držáku zepředu tak, aby nedošlo k poškození lakované části vozu.
Samozřejmostí je tedy snadná manipulace.

Vyrobeno v Německu

V souladu se směrnicí EU Directive 74/483/EEC

Atestováno laboratoří Dekra a Ministerstvem dopravy

38 let praxe ve výrobě plastových držáků značek

Největší výrobce na německém trhu

All inclusive podznačka

Neustále aktuální umístění montážních prvků na podložkách odpovídající nejnovějším vozidlům.

Integrované podložky.

V souladu s právními předpisy – jako držitel ATESTU 8 SD č. 3668, splňujeme také směrnici EU 74/483/EHS (vnější hrany okrajů).

Speciální robustní plast.

Perfektní propagace

Reklamní pruh v největší možné velikosti bez vizuálního rušení díky inteligentnímu systému skrytých zamykání vám poskytne optimální čitelnost reklamních textů a upoutá tak dokonale pozornost vašich budoucích zákazníků.

pevný materiál 

Tělo držáku i reklamní pruhy jsou vyrobeny z pružných a nárazuvzdorných speciálních plastů. Flexibilita umožňuje montáž na zakřivené plochy (např. při tvarování přední části vozu do V a nutnosti držák ohnutím přizpůsobit tvaru přídě).

kompatibilní systém

 

Držák RZ Snap Top 5 ® lze použít s adaptérem pro převozní značky (trvalé manipulační značky), reklamní Top kartou a samozřejmě také s registrační značkou. S tímto produktem firmy Helmut Seitz GmbH, kupujete inteligentně navržený systém, který je všestranný, efektivní a vždy inovativní.

náš standard

Získáváte profesionálně řešené držáky registračních značek s reklamními texty bez kompromisů na kvalitě. Tyto produkty jsou výjimečné svou dlouhou životností a tříletou zárukou trvanlivosti potisku.
Upevňovací otvory držáku poznávací značky jsou vhodné pro všechny aktuální typy vozidel. Mají integrované podložky, jsou odolné vůči počasí, UV záření a mycím prostředkům na automobily. Držáky registračních značek Helmut Seitz GmbH vydrží i drobnější nárazy při parkování. Montážní hák je k dispozici zdarma. Držák poznávací značky obdržíte kompletně sestavený, tím ušetříte čas i úsilí při montáži nebo skladování.

rozměry

mm šířka

mm výška

mm tloušťka

Nemůžete se rozhodnout?

Příslušenství

Adaptér pro snadnou montáž dočasných značek

Řešení, které funguje

Druhá generace zdokonaleného adaptéru pro snadné, rychlé a bezpečné uchycení dočasných RZ (trvale manipulačních značek apod.) Nyní bez pružin, mnohem pohodlnější, robustnější a odolnější proti opotřebení. Jedinečný a dokonalý systém pro profesionální uchycení dočasných poznávacích značek vozidel – optimalizovaný pro použití se všemi našimi držáky RZ Helmut Seitz. 

Reklamní Top Karty

Top Karta je základní reklamní vizitka profesionální prezentace při prodeji vozidel. K získání nových  zákazníků použijete své dobré obchodní jméno jako reklamu.

Vložení reklamní Top Karty do držáku RZ velmi zvýrazní konkrétní vozidlo a zvýší tím tak prodejní příležitosti. Zákazníci nabudou dojmu, že toto vozidlo je „připraveno ihned vyrazit“.